Menü Araçları
Mobil Menü

Kurumsallık

Kurumsal Bilgiler


Hakkımızda

Bsm trans ağır nakliye ile taşımacılık sektöründe 1995 yılında istanbul merkezli kurulmuş olup ağır nakliye , gabari yük , deniz taşımacılığı ve kara taşımacılığında hizmet vermektedir.
 
Firmamız yurt içi ve yurt dışı olmak üzere proje taşımalarında deneyimli kadromuz ile löwbed ağır nakliye proje, deniz taşımacılığı , kara taşımacılığı , yapmaktayız.
 
Bu hatlarda uzmanlaşan kadrosu, güçlü araç filosu, sürekli geliştirdiği teknik alt yapısı ile müşterilerine kaliteli ve üstün hizmet sunma gayreti içindedir..

Vizyonumuz

Sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlüiletişim kaynağı ile cihazları kullanarak kendisini geliştiren , girişimci veyenilikçi bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.

Kalite Politikamız

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

 

Çevre Politikamız

Doğal kaynakların korunması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi, Tüm çalışanlarımızın çevre konusunda bilinçlendirilmesi ve eğitilmesi, Atıkların azaltılması, kaynağında doğru ayrıştırılması, mevcut atıkların çevreye zararının en aza indirilmesi, Oluşan tüm atıkların sadece yetkilendirilmiş firmalara teslim edilmesi,

Çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması, Ulusal mevzuat ve uluslararası standartlara göre çevreyi koruma ile ilgili yükümlülüklerin yerine getirilmesidir